Haber

Kılıçdaroğlu, CHP’li milletvekilleriyle görüştü

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından başlayan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun bazı partililerle yaptığı gizli Zoom görüşmelerinin ortaya çıkmasıyla zirveye ulaşan CHP’de değişim tartışmaları sürüyor. Toplantıyı olağan ve etik bulmadığını belirten Kılıçdaroğlu, hafta sonu belediye başkanları ve Parti Meclisi üyeleriyle görüşmeye geldikten sonra milletvekilleriyle toplantı yaptı.

AHLATLIBEL TESİSLERİNDE BULUŞTU

Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel tesislerinde CHP’li milletvekilleri ile yemekte bir araya gelen Kılıçdaroğlu, bir gün sonra diğer 5 kümede 14 Mayıs seçimlerinde ilk kez seçilen 62 yeni milletvekilini kabul etti.

“Partiyi yıpratanlar CHP’den ihraç edilecek”

Toplantıdan bilgiler kulise düşmeye başladı. Duvar’dan Sekan Alan’ın haberine göre Kılıçdaroğlu, ‘değişim’ tartışmalarının halk önünde devam etmesine tepki göstererek, “Partiyi halk önünde yıpratanlar CHP’den ihraç edilecek” dedi.

“BUNDAN SONRA BUNA İZİN VERMEYECEĞİM”

Buna göre Kılıçdaroğlu, “Parti içi meseleleri kamuoyu önünde tartışmayalım. Bundan sonra buna izin vermem. Bunu yapan arkadaşlarla yollarımızı ayırırız. En ağır eleştiriyi parti içindeki kurumlarda yapabilirsiniz.” Parti.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu