Teknoloji

MIUI 14’ün Duvar Kağıtları Yayınlandı [İndir]

Çinli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Android 13tabanlı yeni arayüz MIUI 14 tanıttı. Bu arayüz, Xiaomi telefon kullanıcılarına büyük yenilikler sunuyordu. Ayrıca bu arayüz ile yepyeni duvar kağıtları Xiaomi kullanıcılarına ulaştı. Bu haberde MIUI 14 ile tanıtılan yeni duvar kağıtlarındanhakkında konuşacağız.

MIUI 14 arayüzü, 60’tan fazla Statik duvar kağıdı ile geldi. Ayrıca yepyeni resimli duvar kağıtları da mevcuttu. Bu duvar kağıtları nihayet internette de kullanıma sunuldu. Böylece tüm akıllı telefon kullanıcıları MIUI 14’ün duvar kağıtlarını anın prestijiyle deneyimleyebiliyor. eğer telefonunuz 1080 x 2400 piksel ekrana sahipse, markası Xiaomi olmasa bile bu duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz.

MIUI 14 ile sunulan bazı duvar kağıtları:

MIUI 14 kullanıcılara sunuyor 8 farklı kategoride duvar kağıdı sunacak. Bu kategorilerin ışık döngüleri, doğal dokular, kristalleşme ve gölge geometrisi gibi isimleri vardır. Her kategoride benzersiz görseller, farklı tonlardaki versiyonlar var. Yukarıda, bu duvar kağıtlarından bazılarını görüyorsunuz.

XDA tarafından sunulan duvar kağıtlarına burada İletişim yoluyla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken indirilen belgeyi kopyalamak. ZIP arşivinden ayıklayınve beğendiğinizi duvar kağıdı olarak ayarlayın.

MIUI 14 ile gelen tüm yenilikler için:

Xiaomi’nin en yeni amiral gemisi telefonu 13 için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu