Teknoloji

Samsung’un yeni Galaxy S23 serisi kaç yıl güncelleme desteği alacak?

Samsung’un yeni Galaxy S23 serisi, kutudan Android 13 ve One UI’nin yeni sürümü ile çıkacak. Google’ın lansmanından sonra, yıl sonundan önce Android 14’ü alması beklenebilir. Tamam, ama Galaxy S23 kullanım ömrü boyunca kaç eser alacak?

Hatırlanacağı üzere şirket son dönemde yazılım güncellemelerini diğer üreticilerden önce sunmakla kalmayıp, modellere yönelik temel politikasını da dört işletim sistemi güncellemesini içerecek şekilde genişletti.

Yeni Galaxy S23 serisi de bu politikayı izliyor. Yani 2023 amiral gemisi üçlüsünün yolun sonunda Android 17’ye ulaşmasını bekleyebiliriz. Yani seri 4 büyük Android güncellemesi alacak.

Uzun vadeli bellenim altyapısını önemsemiyorsanız ve Samsung cihazınızı her yıl yükseltiyorsanız, Galaxy S23 serisi, 2022 modellerine göre çeşitli iyileştirmelerle birlikte gelir. Daha hızlı depolama ve RAM, dünyanın neresinde olursanız olun bir Snapdragon yonga seti, ilk 200 MP ISOCELL sensörü (Galaxy S23 Ultra için), daha iyi düşük ışıkta fotoğrafçılık, daha parlak bir ekran ve güncellenmiş bir dış tasarım için kısa listeye alındı.

Yeni telefonlar hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Samsung Galaxy S23 Ultra Türkiye Fiyatı ve Özellikleri
  • Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

haber-arapgir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu