Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanlar: Yerli Oyun Listesine Damgalı!

Steam’de haftanın en çok satan oyunlarının zirvesi değişmezken, en çok satan ikinci oyun ise yüreklerimizi uçurarak yerli yapım oldu! Gelin tüm listeye birlikte göz atalım.

1. Zirvenin sahibi bellidir.

CS:GO, liderlik koltuğunu aylardır kimseye kaptırmadı. Yerel listelerin yanı sıra global sıralamalarda da tahtını elinde bulunduran yapım bakalım Counter-Strike 2’ye kadar kayıpsız bir şekilde yerini koruyabilecek mi?

2. İkinci sırada ise bizi gururlandıran yerli oyun BattleBit Remastered var.

3. PUBG: Battleroyale eski günlerine dönüyor.

Herkesin PUBG oynadığı o dönemi hatırlarsınız. Bir süre sonra tamamen ücretsiz bir oynanış modeli izlemeye karar veren PUBG: Battlegrounds, yeniden eski günlerini yaşıyor. Her ne kadar inişli çıkışlı bir grafik izlese de oyunu genellikle listelerde görüyoruz.

4. Listedeki bir diğer müdavim ise Call of Duty: Contemporary Warfare II.

Ülkemizde liste başı olan oyunun hikaye modunun yanı sıra oyunun raf ömrünü uzatan ve oyuncular arasında bağ kurmayı başaran online moduyla da dikkat çekiyor.

5. Listenin bu haftaki sürprizi ise F1 23.

F1 hayranlarının dört gözle beklediği oyun sonunda burada! Serinin şimdiye kadarki en gerçekçi oyunu olan F1 23, benzetme modu ile gerçek bir yarışçının karşılaştığı tüm süreçlere tanık olmamızı sağlıyor.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Buhar Destesi

  • Siberpunk 2077

  • yıldız alanı

  • Call of Duty: Contemporary Warfare II – The Outlaw Organization (4. Sezon)

  • Kayıp Sandık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu